ZAJĘCIA DODATKOWE

HARMONOGRAM ZAJĘĆ DODATKOWYCH PŁATNYCH PRZEZ RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Zajęcia
dodatkowe
Judo
Łukasz
Bielun
Język niemiecki
Katarzyna Barton
Zumba
Daria
Mielcarek
Tańce
Arkadiusz Klause
Żabki Środa
14.00 – 14.30
Wtorek 13.50
Motylki Środa 11.30 – 12.00 1 zajęcie – Piątek 13.20 – 13.50
2 zajęcie – Poniedziałek 10.30 – 11.00
Środa
14.00 – 14.30
Wtorek 13.50
Biedronki Środa
11.30 – 12.00
1 zajęcie – Piątek 12.30 – 13.00
2 zajęcie – Czwartek 10.15 – 10.45
Środa
14.00 – 14.30
Wtorek 14.20
Kasztanki Środa 11.30 – 12.00 1 zajęcie – Poniedziałek 11.30 – 12.00
2 zajęcie – Piątek
13.20 – 13.50
Środa
14.30 – 15.00
Wtorek 13.20
Śnieżynki Środa 12.00 – 12.30 1 zajęcie – Poniedziałek 11.30 – 12.00
2 zajęcie – Piątek 13.20 – 13.50
Środa
14.30 – 15.00
Wtorek 13.50

HARMONOGRAM ZAJĘĆ DODATKOWYCH BEZPŁATNYCH W ROKU SZKOLNYM 2019/2020






Zajęcia dodatkowe
Dogoterapia
Małgorzata
Kuch – Jarczewska
Zajęcia sportowe
Aleksandra Krzywańska – Klejna
Program innowacyjny dla dzieci 5-6 letnichMały wielki artysta” Autor programu Małgorzata Michalska Program innowacyjny Ciekawe poznanie świata – obserwuję, badam, wnioskuję” Autor programu Katarzyna Stepka Terapia Logopedyczna Jadwiga Suchocka Joanna Markowska
Żabki Pierwszy poniedziałek m-ca 10.00 – 10.20 Zajęcia rozpoczną się
w drugim semestrze

Program realizuje nauczyciel grupy w czwartek Zajęcia nie będą odbywały się
Motylki Pierwszy poniedziałek m-ca 10.20 – 11.00 Drugi i czwarty
piątek m-ca
14.30 – 15.00

Program realizuje nauczyciel grupy w piątek Jadwiga Suchocka piątek 10:00 – 12:00
Biedronki Drugi poniedziałek m-ca 10.00 – 11.00 Drugi i czwarty piątek m-ca 14.00 – 14.30 Wtorek 15.15 – 16:00 Program realizuje nauczyciel grupy w czwartek Joanna Markowska 10:00 -12:00
Kasztanki Trzeci poniedziałek m-ca 10.00 – 11.00 Pierwszy i trzeci
piątek m – ca
14.00 – 14.30
Wtorek 15.15 – 16:00 Program realizuje nauczyciel grupy – autor programu innowacyjnego we wtorek Joanna Markowska 10:00 -12:00
Śnieżynki Czwarty poniedziałek m-ca 10.00 – 11.00 Pierwszy i trzeci
piątek m – ca
14.30 – 15.00
Wtorek 15.15 – 16:00 Program realizuje nauczyciel grupy w piątek Jadwiga Suchocka piątek 10:00 -12:00

W PRZEDSZKOLU REALIZOWANE SĄ NASTĘPUJĄCE PROGRAMY EDUKACYJNE:

  • Międzynarodowy projekt edukacyjny pt. „Mały miś w świecie literatury”

program realizuje pani Katarzyna Stepka w grupie Kasztanków

  • Ogólnopolski program „Bezpieczne Przedszkole” koordynatorem programu jest pani Karolina Lewandowska
  • Ogólnopolski program „Kubusiowi przyjaciele natury” koordynatorem programu jest pani Agnieszka Starzyńska
  • Projekt edukacyjny „Leśna skrzynia skarbów” koordynatorem programu jest pani Małgorzata Michalska